Про клініку - RoniHealth - ветеринарна клініка
стерилізація кішки
грн.
0
Працюємо:
пн-нд
09:00 – 20:00

Про клініку
roni Health

Про клініку
roni Health

Наша місія – дбати про здоров’я тварин та забезпечити їхнє довге і щасливе життя з господарями. До кожного пацієнта ми застосовуємо індивідуальний підхід, з урахуванням поведінкових, фізичних та інших особливостей.
В нашій клініці використовуються сучасні методики в діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань. Це дозволяє швидко та ефективно вирішувати усі проблеми зі здоров’ям тварин та попереджати розвиток ускладнень.
Ми надаємо діагностичні послуги, виконуємо хірургічні втручання будь-якої складності. Вирішуємо дерматологічні та кардіологічні проблеми зі здоров’ям тварин. Лабораторна діагностика доступна прямо в клініці, нашим клієнтам не потрібно чекати аналізів по декілька днів, в нас є власна лабораторія яка проводить швидкі та якісні дослідження.
Останній крок у ветеринарній медицині – це найновіший та найсучасніший тест на алергію у собак. Тест РАХ дозволить виявити причини алергії, а наші кваліфіковані лікарі з радістю підберуть індивідуальний варіант лікування, який підійде саме вашій собаці.
Ми огортаємо турботою наших пухнастих клієнтів під час процедур з догляду, та створюємо максимально комфортні умови для тварин. Допомагаємо власникам дбати про відмінне самопочуття улюбленця, підібрати раціон та засоби для домашнього догляду.
Ми завжди готові прийти на допомогу в разі хвороби вашого улюбленця, його травмування, для проведення стерилізації та вирішення інших ветеринарних питань.
Наша команда – професіонали з багаторічним досвідом. Люди, які люблять тварин і свою роботу та постійно вдосконалюють знання і вміння.
З нами здоров’я вашого улюбленця в надійних руках.

Використовуємо сучасні методики в діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань. Це дозволяє швидко та ефективно вирішувати усі проблеми зі здоров’ям тварин та попереджати розвиток ускладнень.

0
  0
  Корзина
  Ваш кошик порожнійПовернутися в магазин

  Записаться   Записатися