Стерилізація та кастрація - RoniHealth - ветеринарна клініка
стерилізація кішки
грн.
0
Працюємо:
пн-нд
09:00 – 20:00
Стерилізація та кастрація
Стерилізація та кастрація

Стерилізацію ветеринари рекомендують проводити усім тваринам, якщо господарі не планують їх розводити. Операція не лише позбавляє тварину здатності мати потомство, а й позитивно впливає на її здоров’я та поведінку.

Стерилізовані тварини мають менший ризик появи новоутворень, онкології, простатиту, сечокам’яної хвороби, аденоми передміхурової залози. Також після операції тварини стають більш спокійними, менше проявляють агресію та позбуваються інстинкту мітити територію. Тож після процедури життя і тварини, і господаря стає більш спокійним.
Операцію можна проводити тваринам у будь-якому віці. Найкращий період 6-8 місяців від народження. Процедура відбувається під загальним наркозом.

Перед стерилізацією тварина обов’язково проходить огляд у ветеринара. Обстеження стану здоров’я необхідне для уникнення можливих ускладнень. Також лікар надасть поради щодо післяопераційного догляду за улюбленцем.

Важливо! Господарям тварин, які замість стерилізації надають перевагу гормональній терапії варто знати: краплі чи таблетки можуть спровокувати захворювання репродуктивної системи. Найпоширеніші – пухлини молочних залоз і статевих органів.

Використовуємо сучасні методики в діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань. Це дозволяє швидко та ефективно вирішувати усі проблеми зі здоров’ям тварин та попереджати розвиток ускладнень.

0
    0
    Корзина
    Ваш кошик порожнійПовернутися в магазин

    Записатися