Терапія - RoniHealth - ветеринарна клініка
стерилізація кішки
грн.
0
Працюємо:
пн-нд
09:00 – 20:00
Терапія
Терапія

Профілактика та ефективне лікування захворювань вашої тварини – завдання нашого ветеринарного терапевта. Фахівці клініки подбають про відмінне здоров’я та самопочуття вашого улюбленця. Під час прийому лікар огляне тварину, збере анамнез та підбере терапію з урахуванням усіх індивідуальних особливостей. За необхідності направить на огляд до вузьких спеціалістів (дерматолога, кардіолога, хірурга).

В яких випадках тварині потрібна допомога терапевта?

· зміни в поведінці (стала млява, агресивна, довго спить)
· втрата апетиту, відмова від їжі та/або води
· проблеми з травленням: закреп чи діарея

· зміни у диханні (поява хрипів)
· виділення з очей чи носа
· проблеми із сечовипусканням

Важливо! При появі, будь-яких змін у поведінці чи симптомів хвороби у тварини, якнайшвидше звертайтесь до ветеринара. Це допоможе уникнути оперативних втручань та зберегти життя вашого улюбленця.
Попередити хвороби допоможуть також профілактичні огляди (щонайменше 1-2 рази на рік) та планова вакцинація.
Також ветеринарний терапевт надасть поради щодо догляду за твариною та її харчування. Адже збалансований раціон та відповідний спосіб утримання – запорука здоров’я улюбленця та вашого спокою!

ЦІНИ
Клінічний огляд первинний (збір даних історії життя та хвороби,термометрія, аускультація, пальпація, огляд ротової порожнини, вушних раковин, шкірний покрив, зважування, забір крові Встановлення первинного і диференціального діагнозу. Розробка тактики подальших досліджень та лікування тварини).
500ГРН
Клінічний огляд повторний (огляд тварини, консультація по результатам обстежень і контроль ефективності лікування,взяття крові Уточнення діагноза і лікування).
250ГРН
Прийом головного лікаря первинний (збір даних історії життя та хвороби,термометрія, аускультація, пальпація, огляд ротової порожнини, вушних раковин, шкірний покрив, зважування, забір крові Встановлення первинного і диференціального діагнозу. Розробка тактики подальших досліджень та лікування тварини).
750ГРН
Повторний огляд головного лікаря (огляд тварини, консультація по результатам обстежень і контроль ефективності лікування,взяття крові Уточнення діагноза і лікування).
400ГРН
Клінічний огляд вузькопрофільного спеціаліста первинний (дерматолог,кардіолог,хірург)(збір даних історії життя та хвороби,термометрія, аускультація, пальпація, огляд ротової порожнини, вушних раковин, шкірний покрив, зважування, забір крові Встановлення первинного і диференціального діагнозу. Розробка тактики подальших досліджень та лікування тварини).
750ГРН
Консультація без тварини
750ГРН
Клінічний огляд вузькопрофільного спеціаліста повторний (дерматолог, кардіолог, хірург) (огляд тварини, консультація по результатам обстежень і контроль ефективності лікування,взяття крові Уточнення діагноза і лікування).
400ГРН
Анестезіологічний огляд( збір даних історії життя та хвороби,термометрія, аускультація, пальпація, огляд ротової порожнини, вушних раковин, шкірний покрив, зважування, забір крові)
500ГРН

Використовуємо сучасні методики в діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань. Це дозволяє швидко та ефективно вирішувати усі проблеми зі здоров’ям тварин та попереджати розвиток ускладнень.

0
    0
    Корзина
    Ваш кошик порожнійПовернутися в магазин

    Записатися