Молекулярна алергологічна діагностика для тварин - RoniHealth - ветеринарна клініка
стерилізація кішки
грн.
0
Працюємо:
пн-нд
09:00 – 20:00

Ефективне лікування алергії у тварин залежить від встановлення правильного діагнозу і точного виявлення тригера – алергену. З’ясувати, що викликає розвиток реакцій у вашого улюбленця допоможуть фахівці нашої клініки. Ми застосовуємо інноваційний метод діагностики – молекулярний алергологічний тест.

Це повністю автоматизований процес, що дозволяє виявити чутливість до понад 200 алергенів. Точнішої діагностики ви не знайдете.
Молекулярна алергологія – сучасний підхід до виявлення сенсибілізації (чутливості). Він передбачає використання окремих компонентів алергену замість традиційних екстрактів. Що дозволяє більш точно ідентифікувати причину алергії. Це полегшує оцінку ризику виникнення реакцій та прийняття рішень щодо лікування.

Переваги молекулярної діагностики:

· безпека для здоров’я тварини: не викликає розвитку додаткових симптомів, відсутній ризик анафілактичних реакцій;
· дозволяє виявити, який саме алерген є причиною алергії;
· можливість проведення тесту в будь-який період захворювання і в будь-якому віці;
· одночасна діагностика сенсибілізації до багатьох алергенів;
· відсутність протипоказань до обстеження.

Ми можемо з точністю діагностувати, що викликає алергію у вашого улюбленця.

· пилок трав, дерев, бур’янів
· лупа та епітелій
· отрута комах
· пліснява і дріжджі
· продукти харчування

Якщо ви запідозрили у вашого улюбленця алергію, не зволікайте з візитом до лікаря. Не серйозні, на перший погляд, симптоми: кашель, свербіж, висипи можуть викликати хронічні захворювання і запальні процеси. Лише уникнення контакту з алергеном допоможе вашій тварині бути здоровою і активною. І саме молекулярна діагностика здатна визначити причину чутливості.

Використовуємо сучасні методики в діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань. Це дозволяє швидко та ефективно вирішувати усі проблеми зі здоров’ям тварин та попереджати розвиток ускладнень.

0
    0
    Корзина
    Ваш кошик порожнійПовернутися в магазин

    Записатися