Ветеринарна дерматологія - RoniHealth - ветеринарна клініка
стерилізація кішки
грн.
0
Працюємо:
пн-нд
09:00 – 20:00
Ветеринарна дерматологія
Ветеринарна дерматологія

Дерматологія спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань шкіри, шерсті, кігтів та слизових оболонок.

Провокувати хворобу можуть: паразити, алергія, грибки, бактерії, травми, порушення роботи імунної чи ендокринної систем організму.

Поширені симптоми

· облисіння, надмірне випадіння шерсті
· почервоніння шкіри
· надмірний свербіж

· поява лупи
· неприємний запах

Важливо! Деякі дерматологічні захворювання можуть передаватися від тварини до людини. Тож вчасне звернення до лікаря не лише збереже здоров’я улюбленця, а й господаря.
Самостійно лікувати тварину не варто. Це може зашкодити його здоров’ю та погіршити стан. Лише спеціаліст здатен вірно діагностувати захворювання, встановити його причину та підібрати ефективну терапію з урахуванням індивідуальних особливостей тварини.У роботі використовуємо лише спеціалізоване обладнання. Косметичні засоби підбираємо індивідуально відповідно до породи, віку, структури шерсті та інших особливостей.
У нас ви отримаєте й поради, щодо домашнього догляду за твариною. Що допоможе вашому другу завжди мати охайний вигляд та бути здоровим. Адже не правильний догляд може призвести до виникнення різних хвороб. Зокрема появи алергії чи захворювань шкіри.

Використовуємо сучасні методики в діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань. Це дозволяє швидко та ефективно вирішувати усі проблеми зі здоров’ям тварин та попереджати розвиток ускладнень.

0
    0
    Корзина
    Ваш кошик порожнійПовернутися в магазин