Вакцинація від сказу собак: щеплення собак
стерилізація кішки
грн.
0
Працюємо:
пн-нд
09:00 – 20:00

Вакцинація та щеплення собак

Вакцинація собак

Щеплення для собаки: 

Вакцинація для собак – ключовий елемент у догляді за твариною. Ветеринарні фахівці у Києві та по всій Україні наполегливо рекомендують проводити щеплення, щоб убезпечити тварин від різних захворювань. Вакцинація допомагає зміцнити імунну систему, що знижує ризик появи тяжких та потенційно смертельних хвороб.

Щеплення від сказу собаці

Це одне з основних щеплень і є обов’язковим за законодавством України для всіх собак. Сказ – смертельне вірусне захворювання. Передається через слину хворих тварин, часто через укуси та подряпини. Важливість цього щеплення важко переоцінити, адже тільки воно може захистити вихованця від смертельно небезпечного захворювання, яке також становить загрозу і для життя людини.

Комплексне щеплення для собак

Забезпечують широкий спектр захисту від найпоширеніших та найнебезпечніших інфекційних хвороб. Вони призначені для захисту від кількох хвороб одночасно. Наявність кількох компонентів в одній вакцині спрощує процес вакцинації та допомагає собаці уникнути стресу від множинних візитів до клініки та великої кількості ін’єкцій.

Як правило, комплексне щеплення для собак складається з компонентів для захисту від чуми, лептоспірозу, парагрипу, парвовірусного ентериту (вражає ШКТ), інфекційного гепатиту.

Графік щеплення собакам

Календар щеплень починається зі щенячого віку. На перше щеплення щеняти слід відвести, коли йому буде 4-6 тижнів. Воно забезпечить захист від чуми, а також парвовірусного ентериту. Захворювання важко переносяться і дуже небезпечні для життя. Через місяць потрібна ревакцинація, інакше імунітет не сформується.

У період з 8 по 10 тиждень малюка потрібно прищепити проти лептоспірозу, інфекційного гепатиту, парагрипу. Ревакцинація має бути проведена за місяць.

У віці 3 місяців тварина має отримати першу вакцину проти сказу.

Коли собаці виповниться рік і надалі кожні 12 місяців, потрібно поновлювати захист від небезпечних хвороб, особливо щеплення від сказу собаці, потрібно робити щороку.

Щоб отримати індивідуальний календар щеплень, власнику собаки, потрібно звернутися до ветеринарного лікаря.

Згідно з інструкцією, щеплення для собаки має стандартне дозування 1 мл на тварину не залежно від його ваги.

Паспорт вакцинації для собак

Всі дані про щеплення: день, місяць та рік введення вакцини, її назва, серійний номер, а також інформація про ревакцинацію вносять до паспорта вакцинації кожної тварини. Документ потрібен під час перетину з вихованцем кордону розвинених країн, розміщення у готелях тварин, відвідування виставок.

Вакцинація для собак: формування імунітету

Для формування імунітету після вакцинації знадобиться кілька тижнів. У цей час господарі мають зробити все, щоб вихованець не перетинався з різними тваринами на прогулянках. Після прогулянки слід ретельно мити лапи улюбленця. Важливо також захищати його від стресу та переохолодження.

Якщо після вакцинації у собаки підвищується температура, з’являються виділення з очей чи носа, блювання, втрата апетиту, млявість чи інші незвичайні симптоми, необхідно якнайшвидше зв’язатися з ветеринарним лікарем.

Вакцинація від сказу для собак

Цуценятам та дорослим собакам необхідно отримати препарати від глистів. Їх призначають за два тижні до процедури. Перед вакцинацією потрібно переконатися, що ваш собака здорова. Якщо тварина погано почувається, варто відкласти процедуру. У разі нездужання ветеринар коригує графік щеплення собакам.

Ціна вакцинації у клініці «Roni Health» Київ, Україна

Здоров’я вашого вихованця – це інвестиція, яка того варта.

Для запису на консультацію телефонуйте: +38 (044) 334 4377; +38 (067) 354 8421.

Пам’ятайте! Регулярна вакцинація для собак – це турбота про здоров’я та відповідальність перед суспільством, адже багато хвороб небезпечні не тільки для вихованців, але й для людей.

ЦІНИ
Комплексна вакцинація котів
650ГРН
Комплексна вакцинація собак
650ГРН
Одновалентна вакцинація від сказу ( коти, собаки)
250ГРН
Полівалентна вакцинація щенят до 3-х місяців
350ГРН
Полівалентна вакцинація кошенят до 3-х місяців
350ГРН
Оформлення ветеринарного паспорту
100ГРН
Чіпування
400ГРН

Використовуємо сучасні методики в діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань. Це дозволяє швидко та ефективно вирішувати усі проблеми зі здоров’ям тварин та попереджати розвиток ускладнень.

0
    0
    Корзина
    Ваш кошик порожнійПовернутися в магазин

    Записатися