Чіп для тварин
стерилізація кішки
грн.
0
Працюємо:
пн-нд
09:00 – 20:00
Чіпування тварин
Чипування тварин

Введення мікрочипу собакам та котам – безпечна процедура, необхідна для ідентифікації. Тварині під шкіру (в область холки) вводять маленький імплантат, який містить унікальний код, що складається з 15 цифр. Перші три – код країни, наступні чотири – марка чипа, решта вісім – унікальний код тварини.

Мікрочип міститься у стерильній капсулі (розміром з рисове зернятко). Вона не викликає жодних алергічних реакцій чи відторгнення організмом, а також не мігрує і залишається на одному місці впродовж усього життя тварини.

Введення чипа відбувається стерильним аплікатором. Процедура займає всього декілька секунд і не вимагає загального наркозу. За відчуттям для тварини чипування, як звичайна ін’єкція.

Наявність чипа дозволяє:

· виїздити за кордон (в багатьох країнах ввезення не чипованих тварин заборонене)
· брати участь у виставках

· довести право власності на тварину в разі її викрадення
· допомагає знайти господаря, якщо тварина загубилась

Після чипування інформацію про тварину (порода, стать, вік, кличка, фото) та її власника (ПІБ, контакти) вносять до міжнародної бази даних. Зчитати дані з мікрочипа можна з допомогою спеціального пристрою. Він є у працівників ветеринарних служб та митниці. Також дізнатись інформацію можна з допомогою мобільного телефону, з технологію NFC.

Чипування тварині потрібно проводити лише один раз. Мікрочип та ідентифікаційний номер залишаються з твариною на все життя. Втратити чип не можливо, в цьому і перевага процедури над нанесенням татуювання чи прикріпленим до ошийника жетоном.

Вся процедура чипування, введення імплантату та оформлення документів, триває близько 20 хвилин.

Вводити мікрочип можна тварині будь-якого віку. Перед процедурою лікар обов’язково має впевнитись, що ваш улюбленець здоровий.

Використовуємо сучасні методики в діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань. Це дозволяє швидко та ефективно вирішувати усі проблеми зі здоров’ям тварин та попереджати розвиток ускладнень.

0
    0
    Корзина
    Ваш кошик порожнійПовернутися в магазин

    Записатися