Стаціонар - RoniHealth - ветеринарна клініка
стерилізація кішки
грн.
0
Працюємо:
пн-нд
09:00 – 20:00
Стаціонар
Стаціонар
Стаціонар для собак і кішок: затишне та безпечне місце для хворих тварин

Наші пухнасті друзі можуть захворіти та вимагати медичної допомоги. Якщо стан вихованця критичний, висока температура, інфекція, або у господарів немає можливості самостійно виконувати рекомендації лікаря, виникає потреба у стаціонарному та цілодобовому обслуговуванні у ветцентрі. Наша клініка пропонує професійне стаціонарне лікування для тварин.

Коли потрібно помістити улюбленця в стаціонар для собак та котів?

Якщо улюбленець травмувався, потрапив до аварії, йому потрібна операція, ретельна діагностика, лікування хронічних захворювань. Також стаціонар для котів та собак необхідний при слабкості, зневодненні. Медперсонал забезпечить всі необхідні умови та догляд для якнайшвидшого одужання вашого улюбленця. Стаціонар для собак і кішок – місце ретельного контролю та спостереження за їх станом здоров’я.

Одні з головних переваг нашого стаціонару – турбота, увага та спостереження, які отримує кожна домашня тварина цілодобово. Медперсонал ретельно стежить за пацієнтами, поміщеними в стаціонар для котів та собак, забезпечуючи їм необхідну допомогу та догляд. Усі процедури, включаючи введення ліків та перев’язування, проводяться у суворій відповідності до рекомендацій лікарів. З нами ваш вихованець у безпеці.

Стаціонар для кішок та собак: послуги у нашій клініці

Медична діагностика: аналіз крові, сечі, ультразвукова діагностика (УЗД), рентген, кардіограма.

Хірургія: стерилізація та кастрація, видалення пухлин, хірургічне лікування травм та інші операції.

Лікування хронічних захворювань: для тварин із діабетом, астмою або серцевою недостатністю, надаємо спеціалізоване лікування.

Реабілітація: для пацієнтів, після хірургічних втручань чи травм, є послуги фізіотерапії та реабілітаційні вправи.

Комфортне перебування: у стаціонарі затишні, просторі клітки. Де пацієнти забезпечені регулярним доглядом та моніторингом їхнього стану.

Ми розуміємо, що кожна домашня тварина є унікальною. Наші ветеринари розробляють план лікування кожного пацієнта. У клініці використовуються сучасне медичне обладнання та передові технології для забезпечення найкращої медичної допомоги.

Стаціонар для собак та кішок: обладнання

У нас сучасні операційні, лабораторії для аналізу крові та інших біологічних матеріалів, є апарати для обстеження та моніторингу стану пацієнтів.

Наша мета – допомогти вашому вихованцю швидше повернутися до здорового, щасливого життя.

Ціни на стаціонарне лікування

Ціна послуг залежить від розміру тварини та ступеня тяжкості захворювання

ЦІНИ
Утримання котів до 12 год
150ГРН
Доба утримання котів
300ГРН
Утримання собак до 7 кг 12 год
160ГРН
Доба утримання собак до 7 кг
400ГРН
Утримання собак від 7 до 15 кг 12 год
250ГРН
Доба утримання собак від 7 кг до 15 кг
500ГРН
Утримання собак від 15 кг до 30 кг 12 год
300ГРН
Доба утримання собак від 15 кг до 30 кг
700ГРН

Використовуємо сучасні методики в діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань. Це дозволяє швидко та ефективно вирішувати усі проблеми зі здоров’ям тварин та попереджати розвиток ускладнень.

0
    0
    Корзина
    Ваш кошик порожнійПовернутися в магазин

    Записатися