Вакцинація котів і собак - RoniHealth - ветеринарна клініка
стерилізація кішки
грн.
0
Працюємо:
пн-нд
09:00 – 20:00
Вакцинація котів і собак
Вакцинація котів і собак

Вакцинація є надійною профілактикою небезпечних інфекційних захворювань. Регулярні щеплення необхідні усім тваринам, незалежно від породи, віку, живуть вони в квартирі постійно чи виходять на вулицю.
Після введення вакцини, в якій міститься ослаблений вірусу, організм тварини виробляє антитіла. Так формується імунітет до захворювання. Щоб захисна здатність організму була стійкою впродовж усього життя, щеплення потрібно робити суворо за календарем вакцинації.

Вакцинація здатна запобігти таким захворюванням:

у котів – сказ, панлейкопенія, ринотрахеїт, каліцівіроз, герпесвірус, хламідіоз;
у собак – чума м’ясоїдних, сказ, аденовірусні інфекції,гепатит, парвовірусний ентерит, лептоспіроз, парагрип.

Ми використовуємо лише якісні вакцини, сертифіковані в Україні. Ретельно стежимо за дотриманням вимог транспортування та зберігання вакцини, що гарантує ефективність щеплення та здоров’я вашого улюбленця.

Варто пам’ятати! Відомості про щеплення, дегельмінтизацію обов’язково мають бути внесені до ветеринарного паспорта. Із зазначенням виду вакцини, дати її введення, підписом лікаря та печаткою клініки. Документ потрібно оформити після проведення першої вакцинації тварини.

Важливо! Вакцинувати тварину самостійно, не в клініці, небезпечно для життя вашого улюбленця. Введення переохолодженої чи нагрітої сироватки, яку не правильно зберігали, може призвести до важких ускладнень. Перед проведенням маніпуляції, тварину має обов’язково оглянути лікар. Щеплення можна проводити лише здоровій тварині, яка за 10 днів до процедури пройшла дегельмінтизацію.

Рекомендація. Після кожної вакцинації тварині рекомендований карантин впродовж одного-двох тижнів. Протягом цього періоду улюбленця не варто випускати на вулицю, та дозволяти контактувати з іншими тваринами. Не бажано також змінювати звичний раціон.

ЦІНИ
Комплексна вакцинація котів
650ГРН
Комплексна вакцинація собак
650ГРН
Одновалентна вакцинація від сказу ( коти, собаки)
250ГРН
Полівалентна вакцинація щенят до 3-х місяців
350ГРН
Полівалентна вакцинація кошенят до 3-х місяців
350ГРН
Оформлення ветеринарного паспорту
100ГРН
Чіпування
600ГРН

Використовуємо сучасні методики в діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань. Це дозволяє швидко та ефективно вирішувати усі проблеми зі здоров’ям тварин та попереджати розвиток ускладнень.

0
    0
    Корзина
    Ваш кошик порожнійПовернутися в магазин

    Записатися