Електрокардіографія (ЕКГ) – метод діагности в сфері кардіології.
Дослідження дозволяє оцінити серцевий ритм, частоту скорочень серця. Отримати інформацію про функціональні можливості органу, підтвердити інфаркт міокарда чи ішемію. Допомагає лікарю відслідкувати як впливають ліки на роботу серця.
Цей метод діагностики є безпечним, неінвазивним та безболісним.
ЕКГ фіксує коливання електрополя серцевого м’яза. Під час діагностики електрокардіограф зазначає зміни серцевого ритму в різних фазах і виводить їх у вигляді графіка на папір.
Хвороби серцево-судинної системи у тварин реєструють у 10% випадків, від загальної кількості недуг. 1 випадок із 10 — це вроджені патології.
Фахівці нашої клініки проводять планові, невідкладні та термінові хірургічні операції під загальною або місцевою анестезією.
Перед хірургічним втручанням кожна тварина проходить обов’язкове обстеження. Це потрібно, щоб уникнути критичних ситуацій та виявити протипоказання, якщо такі є.
· сильний стрес
· вроджені дефекти
· глисти
· травми
· при наявності захворювань щитоподібної залози;
· під час хіміотерапевтичного лікування;
· при підготовці до оперативного втручання чи анестезії;
· якщо тварина має породну схильність до захворювань серця.
Зазвичай ЕКГ – додатковий метод дослідження під час загальної діагностики та оцінки стану здоров’я тварини. Також підставою для проведення електрокардіографії можуть бути: кашель, задишка, втрата свідомості, нечіткий серцевий ритм, шуми в серці.